آموزش کار با محک آکادمی

آموزش محک آکادمی

محک آکادمی یک پلتفرم آنلاین آموزش تخصصی در زمینه مالی و مدیریتی است. این پلتفرم توسط گروه نرم افزاری محک، با هدف ارتقا سطح دانش در این حوزه ایجاد شده است.

در این ویدیو قصد داریم تا شما رو با بخش‌های مختلف و نحوه کار با این پلتفرم آشنا کنیم.

نمایش ویدیو درباره آموزش محک آکادمی

اشتراک محک آکادمی

با خرید اشتراک محک می‌توانید از مزایای بسیاری از جمله:

 • دسترسی بدون محدودیت به ویدئوهای تخصصی ارائه شده توسط گروه نرم افزاری محک
 • دسترسی به وبینارهای تعاملی با شرایط ویژه
 • اضافه شدن مستمر ویدئو های آموزشی به صورت ماهانه

و بسیاری مزایای دیگر بهره مند شوید.

مراحل خرید اشتراک محک آکادمی

 1. برای خرید اشتراک ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای این کار بر روی دکمه ورود و یا عضویت کلیک کنید.
  دکمه ورود محک آکادمی
 2. با وارد کردن شماره بسته و رمز عبور خود می‌توانید وارد حساب کاربریتان شوید. پس از ورود به حساب کاربری بر روی دکمه خرید اشتراک کلیک کنید. با این کار اشتراک‌های قابل خریداری برای شما به نمایش در خواهد آمد. پس از انتخاب بسته موردنظر خود بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید. بعد از تکمیل مراحل پرداخت، به صورت خودکار به سایت محک آکادمی منتقل خواهید شد.
  دکمه خرید اشتراک محک آکادمی
  دکمه پرداخت اشتراک محک آکادمی
 3. در این قسمت اطلاعات حساب کاربری خود از جمله اشتراک‌ها و دوره‌های خریداری شده به شما نمایش داده می‌شود. همچنین از طریق گزینه‌های موجود در هدر سایت می‌توانید به بیش از 50 موضوع در حوزه مالی و مدیریتی به صورت دسته‌بندی شده دسترسی داشته باشید.
  حساب محک آکادمی
 4. با انتخاب دوره موردنظر خود وارد صفحه آن خواهید شد. در صفحه مربوط به دوره سرفصل‌های دوره و آزمون‌های مختلفی وجود دارد. پس از مشاهده هر سرفصل امکان انتخاب گزینه تکمیل شده وجود دارد و پس از آن می‌توانید از طریق گزینه بعدی وارد سرفصل بعد شوید. پس از تکمیل تمام سرفصل‌ها می‌توانید در آزمون دوره موردنظر شرکت نموده و در صورت کسب نمره موردنیاز، گزینه دریافت گواهینامه تکمیل دوره برای شما در صفحه دوره و حساب کاربری به نمایش در خواهد آمد.

آموزش نرم افزار حسابداری محک

کاربران نرم افزار حسابداری محک می‌توانند به مجموعه کامل راهنمای کار با نرم افزار، به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. برای این کار کافیست از هدر سایت قسمت آموزش‌های نرم افزار حسابداری محک، افزونه‌های محک یا ترفندهای محک را انتخاب نمایید. با این کار تمام محتوای آموزشی مربوط به گزینه انتخاب شده برای شما به نمایش در خواهد آمد.

با انتخاب هر دوره می‌توانید سرفصل‌‌های مربوط به آن دوره را مشاهده و تکمیل نمایید.

آموزش نرم افزار حسابداری محک

امکان همکاری در آموزش محک آکادمی

در محک آکادمی امکان جذب اساتید حوزه‌های مختلف وجود دارد. برای این کار، با کلیک بر روی گزینه همکاری در آموزش، فرم درخواست برای شما به نمایش در خواهد آمد. با تکمیل این فرم تیم محک آکادمی  جهت ارتباط و هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت.

همکاری در آموزش محک آکادمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *