وبینار آموزش جامع سامانه مودیان برگزار شده
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
بسته
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است

قانون پایانه‌های فروشگاهی چیست؟

قانون پایانه های فروشگاهی، در راستای تعیین تکلیف وظایف مالیاتی افراد استفاده کننده از صندوق‌های مکانیزه فروش و پایانه‌های فروشگاهی، راه‌اندازی شده است. علیرغم اینکه طبق قانون تدوین شده، تاریخ لازم الاجرا شدن آن 15 روز بعد از انتشار آگهی در روزنامه رسمی بود، به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌ها، به تازگی در حال اجرا می‌باشد. 

باتوجه به اهمیت شفاف‌سازی مالیاتی و نقش حیاتی پرداخت به موقع و دقیق مالیات در سیستم اقتصادی کشورها، دولت‌ها در پی وضع قوانینی هستند که به این امور کمک کند و راحت‌تر بتوانند مشمولین مالیاتی شناسایی نمایند.

اشخاص مشمول قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان

بر اساس متن بند ج ماده 1 قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان دو دسته مشاغل (افرادی که صاحب کسب و کار بوده و کسب و کار با نام شخص فعالیت می‌کند) و شرکت‌ها (تمام اشخاص حقوقی که شرکت ثبت کرده و کد اقتصادی یا شناسه ملی دریافت کرده‌اند) یا به عبارت دیگر همه اشخاص حقوقی و حقیقی مشمول قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان می‌شوند.

البته نکته قابل‌توجه در این رابطه این است که تا به امروز اشخاص حقیقی مشمول این قانون نبوده اما طبق تاریخ‌های اعلامی در سال 1402 تمامی افراد مشمول این قانون خواهند شد. اگر شما نیز صاحب کسب‌وکاری (چه حقیقی و چه حقوقی) در این وبینار می‌توانید هرآنچه در رابطه با سامانه مودیان باید بدانید، بیاموزید و از جرائم مالیاتی دور بمانید.

چرا باید در وبینار آموزش قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان شرکت کنید؟

سامانه مودیان با هدف شفاف‌سازی کامل جامع در حوزه امور مالیاتی به وجود آمده و با توجه به گسترده بودن آن مسلماً برای افراد سوالات بسیاری در این زمینه وجود خواهد داشت. با شرکت در این وبینار می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را بدست آورید.

با شرکت در این وبینار آموزشی چه چیزی خواهید آموخت:

  • بررسی و تشریح قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان
  • آخرین تغییرات قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان
  • نکات کاربردی قانون دائمی ارزش افزوده
  • تشریح نکات مربوط به کارپوشه مالیاتی
  • نحوه ساخت شناسه یکتای حافظه مالیاتی
  • نکات کاربردی نحوه اتصال به سامانه مودیان بصورت عملی
  • نحوه ارسال صورتحساب الکترونیکی بصورت عملی

نحوه پشتیبانی

برای افراد شرکت‌کننده در وبینار “آموزش جامع سامانه مودیان” لینک گروه تلگرام استاد ارسال خواهد شد و افراد می‌توانند سوالات خود را از شخص دکتر غریب بپرسند.

مدرس :

آموزش جامع سامانه مودیان

مدت زمان

2 ساعت

کد تخفیف ویژه:

mahakacademy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *